+90 312 280 00 31

Sosyal Medyada Biz}

Acar Exclusive & Premium
Ankaradaki araç kiralama sektöründe alternatif çözümler üretmek üzere kurulan ACAR RENT A CAR, bir araç kiralama şirketidir. Merkez ofis Ankara’ da bulunmaktadır. Firmamız ofisimizin bulunmadığı illerde lokal araç kiralama firmalarıyla anlaşmalar yaparak müşterilerine tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.
Devamını Oku

Sincan Oto Kiralama

Sincan Oto Kiralama

Sincan Oto Kiralama – Sincan Araç Kiralama Son yıllarda ticari amaçla ya da gezilerde işimizi kolaylaştıran ayrıcalıklı hizmetler arasında araç kiralama alternatifleri de bulunmaktadır. Yurt dışından ya da ülke içinden ziyaretçilerimiz için profesyonel manada hizmet veriyoruz. İşini titizlikle takip eden sincan günlük araç kiralama hizmetleri ile mesafeleri dert etmeyin.

Müşterilerinin taleplerini ön planda tutan sincanda günlük oto kiralama konforlu bir seyahat yaşamanız için her şeyi düşünüyor. Transit sektörü ve sürüş keyfi ile alakalı teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamıza ait araçlar tam donanımlıdır. Aracınız yoksa ya da bir yerden bir yere kendi aracınızla seyahat işlerinizi yoğunlaştırıyorsa uğraşmayın.

Günübirlik kiralama hizmetlerinin yanında uzun dönemli araç kiralama talebinde de bulunabilirsiniz. Böylece ekonomik fiyat tarifelerine ek, özel sözleşmeler yapabilirsiniz.

Araç Kiralama Hizmetlerimiz – Sincan Oto Kiralama

Her kategoride olduğu gibi hizmet sektöründe de en önemli kriter güvendir. Karşılık güven ve anlayış içinde müşterilerimize verdiğimiz her türlü hizmetin arkasındayız. İstatistiklere baktığımızda son yıllarda araç ve ofis kiralama hizmetlerine olan talebin arttığı görüyoruz. Bu durum gösteriyor ki kiralama hizmetleri insanların işlerini gerçekten kolaylaştırıyor.

Sincan oto kiralama Trafiğe çıkan araç sayılarına baktığımızda 350 binden fazla aracın kiralık olduğu görüyoruz. Firmamızın müşterilerine sunduğu kiralama hizmetlerinde çok sayıda marka ve model seçenekleri bulunmaktadır. Manuel, hidrolik, otomatik direksiyon seçenekler, renk ya da konfor. Bir araçtan beklentiniz olan tüm kriterleri karşılayan yeni nesil otomobillerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Site sayfamızdan lokasyon hizmetlerimize erişebilir, Türkiye’nin her yerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren müşteri temsilcilerimizle sayfamız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Araç Kiralamanın Getirdiği Kolaylıkları – Sincan Oto Kiralama – Sincan Rent A Car

Araç kiralamanın amacı sadece seyahatler değildir. Satın almak istediğiniz araçlarla ilgili sürüş deneyimi elde etmek için bu hizmeti kullanabilirsiniz. Böylece daha doğru tercihler yapabilirsiniz.

Sincan oto kiralama Ticari anlamda toplu filo talebinizde her ayrıntıyı sizin yerinize firmamız düşünür. Trafik yönetmeliği ve her türlü mali prosedürler firmamıza aittir. Arıza, bakım onarım ve parça değişimi gibi zahmetli işlerle de siz uğraşmazsınız. Anlaşma paketlerimize tüm bu içerikler dahildir. Her türlü aksaklığı hesaba katan firmamız, arıza durumları için yedek araçlarını hazırda tutmaktadır. Böylece turlarınız aksamadan diğer araçlarımızı kullanabilirsiniz. Araç kiralama hizmet olarak ekstra talepleriniz olabilir.

Özel gün ve zamanlar için lüks bir araca ihtiyaç duyabilirsiniz. Düğün, nişan ya da ağır bir konuğun karşılanması gibi. Konuya göre en prestijli araç modellerini firmamızdan kiralayabilirsiniz. Tur özelliklerine göre araç kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Hava alanı, limanlar ve her türlü kara yolları ile ilgili güzergahlar için taşıt talep edebilirsiniz. Böylece uçak ve deniz turları sonrası aracınızı iniş ya da varış noktasında hazır bulabilirsiniz.

13 Mart 2019
2.611 kez görüntülendi