+90 312 280 00 31

Sosyal Medyada Biz}

Acar Exclusive & Premium
Ankaradaki araç kiralama sektöründe alternatif çözümler üretmek üzere kurulan ACAR RENT A CAR, bir araç kiralama şirketidir. Merkez ofis Ankara’ da bulunmaktadır. Firmamız ofisimizin bulunmadığı illerde lokal araç kiralama firmalarıyla anlaşmalar yaparak müşterilerine tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.
Devamını Oku

Gimat Oto Kiralama

Gimat Oto Kiralama

2009 yılında Eryamanda temelleri atılan firmamız, kısa zamanda güven ve memnuniyeti sağlayarak bugünlere emin adımlarla gelmiştir.

Gimat oto kiralama konusundaki üstün tecrübe, müşteri memnuniyeti odaklı misyon ve vizyonlarımıza her yıl yenisini ekleyerek ilerlemiş ve siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmayı başarmıştır.
Firmamız oto kiralama sektöründe günlük, aylık kiralamanın yanı sıra, filo kiralama hizmeti de vermektedir. Filomuzda ekonomik ve orta grupta birçok araçla birlikte lüks araç seçenekleri de bulunmaktadır.

Şirket merkezimizden büronuza ve işyerinize araçlarınızı ücretsiz teslim ediyoruz.(en az 2 günlük kiralamada) . Lüks,orta sınıf ve minibüslerimiz hizmetinizde. Gimatta araç kiralamanın konforunu ve kalitesini bizimle sağlayabilirsiniz.

Araçlarımız full rent a car kaskolu olup servis bakım garantisi altındadır.

Ankara gimatta dilerseniz ekonomik sınıf araç dilerseniz lüks araç kiralayabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havaalanın’da 7 gün 24 saat ücretsiz teslimat yapılmaktadır.

24 Ekim 2018
1.725 kez görüntülendi