+90 312 280 00 31

Sosyal Medyada Biz}

Acar Exclusive & Premium
Ankaradaki araç kiralama sektöründe alternatif çözümler üretmek üzere kurulan ACAR RENT A CAR, bir araç kiralama şirketidir. Merkez ofis Ankara’ da bulunmaktadır. Firmamız ofisimizin bulunmadığı illerde lokal araç kiralama firmalarıyla anlaşmalar yaparak müşterilerine tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.
Devamını Oku

Gimat Araç Kiralama

Gimat Araç Kiralama

Ankara, keşfettikçe sevilen bir şehir. Peki, sadece bir gününüz varsa Ankara’da ne yapmalı? Bu noktada şehirde yaşayanların önerileri işinizi kolaylaştırabilir. Ankara’da yenir, Ankara’nın gezilecek yerleri nerelerdir gibi sorularımıza aldığımız yanıtlarla bir gününüzü planlayabilirsiniz. Ankara’da araç kiralama adımını attıktan sonra, kentte geçireceğiniz her saniyeden daha fazla zevk alabilirsiniz.

Ankara Gimat ta araç kiralayacak olan şirket veya şahıs müşterilerimize istedikleri aracı kendilerine teslim ediyoruz.Gimat ta oto kiralamak bizimle çok kolay.Lüks, ekonomik sınıf veya minbüslerimiz hizmetinizde..

Gimat ta arac kiralayacak müşterilerimizin kredi kartına bloke koymuyoruz, boş senet almıyoruz. Servis bakım garantili araçlarımızla siz sadece Gimat ta araç kiralamanın keyfini yaşayın.

Şirket ofislerimiz Eryaman Merkezde olup aracınızı dilediğiniz yerden teslim alabilirsiniz..

Ankara Gimat ta günlük,aylık ve yıllık araç kiralayabilirsiniz.

24 Ekim 2018
1.550 kez görüntülendi